Zrcadlo v rámu, zlatý tepaný reliéf

Zrcadlo ve zlatém tepaném rámu o šířce 90 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky... více informací »
Zrcadlo v rámu
1 670 Kč
Více informací »
Zrcadlo ve zlatém tepaném rámu o šířce 90 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE - ekologicky...

Zrcadlo ve zlatém tepaném rámu o šířce 90 mm. Zrcadlo bez fazety z vysoce kvalitního materiálu AGC Mirox MNGE – ekologicky nezávadného zrcadla nové generace má sílu 4 mm. Rám zrcadel je vyvinut především do vlhkého prostředí, zrcadla však můžete umístit nejen v koupelně, ale i kdekoliv ve vašem interiéru. Toto zrcadlo si můžete objednat ve více rozměrech od 46×56 cm až do 80×160 cm (viz varianty produktu). Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadla dodáváme vždy s trvale nalepenými úchyty pro svislé i vodorovné zavěšení. Tyto typy zrcadel bez úchytů pro zavěšení nedodáváme.Uchycení zrcadel počítá s minimální vůlí 5 mm mezi stěnou a vnitřní částí desky pro lepší ventilaci.

Typ zrcadla Čtvercové / Obdelníkové-V rámu
Barva stříbrná-Šedá
Tento neodolatelný produkt Zrcadlo v rámu, zlatý je dostupný rovněž tady u nás v populární sekci koupelnová zrcadla. Nyní můžete najít podobné produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci. Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí kvalitní produkty Přesvědčte se sami. To však není všechno, náš sortiment je široký. Mrkněte také na více produktů od výrobce FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce.

Akční kus Zrcadlo v rámu, zlatý tepaný reliéf od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. seženete tady a teď právě skutečně výhodně. Nabídka od 1 670 Kč.