Nízká vitrína 2D1W1S

Nízkou vitrínu Nonell 2D1W1S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha zásuvky je v dezénu onyx. Za prosklenými... více informací »
Nízká vitrína  2D1W1S
Nízkou vitrínu Nonell 2D1W1S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha zásuvky je v dezénu onyx. Za prosklenými...

Nízkou vitrínu Nonell 2D1W1S nabízíme z laminav dezénu polární olše. Přední plocha zásuvky je v dezénu onyx. Za prosklenými dveřmi naleznete 3 poličky, prostor za 2 plnými dvířky vždy dělí polička. Zásuvka má plnovýsuvné kuličkové pojezdy. Úchytky jsou kovové. Hrany lamina chrání ABS a prodlužuje tak jeho životnost. Korpus má sílu 16 mm, horní deska 32 mm. Dodáváme v demontu. V moderní kolekci Nonell vám nabízíme nábytek tak univerzální, že bude dokonalý do každého dětského pokoje bez ohledu na věk vašich dětí! Jednotlivé prvky dětského nábytku zajistí uspořádání každého nezbytného prostoru – zóny spánku, studia a hry.

Kolekce Nonell
Výška 155,5 Tento nejprodávanější výrobek dostanete nyní tu na webu zařazený v sekci vitríny. Nyní si můžete koupit podobné kousky z této známé sekce za báječnou cenu! Značka FORLIVING s.r.o. dodává top sortiment. Přesvědčte se!

Výjimečný výrobek Nízká vitrína 2D1W1S od populárního výrobce FORLIVING s.r.o. snadno najdete zde teď za akční cenu. Teď v akci 5 395 Kč.