Vysoká vitrína AYSON 1D1W1S

Vysokou vitrínu Ayson 1D1W1S nabízíme v dezénu dub artisan. Za prosklenými dvířky naleznete 3 skleněné poličky a za plnými... více informací »
Vysoká vitrína AYSON 1D1W1S
4 973 Kč
Více informací »
Vysokou vitrínu Ayson 1D1W1S nabízíme v dezénu dub artisan. Za prosklenými dvířky naleznete 3 skleněné poličky a za plnými...

Vysokou vitrínu Ayson 1D1W1S nabízíme v dezénu dub artisan. Za prosklenými dvířky naleznete 3 skleněné poličky a za plnými dvířky další prostor na uložení vašich věcí. Do praktické zásuvky si odložte maličkosti, které chcete mít po ruce. Jednoduché linie a čistý design podtrhuje funkcionalitu a univerzalitu pro kteroukoliv místnost ve vašem domově. Dodáváme v demontu. Jednotlivé produkty kolekce Ayson svým vzhledem připomínají masivní nábytek. Pojezdy zásuvek jsou plnovýsuvné, úchytky kovové. Horní desky jsou z lamina o síle 32mm, korpusy a čela dvířek a zásuvek mají sílu 16mm. Hrany nábytku chrání PVCpřed mechanickým poškozením a prodlužují tak jeho životnost.

Výška 210,5
Hloubka 36 Vynikající výrobek Vysoká vitrína AYSON 1D1W1S dostanete již dnes tady na stránkách umístěný v rubrice vitríny! Nyní můžete najít oblíbené produkty ve zmiňované kategorii ve slevě. Tato značka FORLIVING s.r.o. představuje kvalitní sortiment. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další skvělé produkty značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento exkluzivní výrobek Vysoká vitrína AYSON 1D1W1S od společnosti FORLIVING s.r.o. snadno získáte zrovna skutečně výhodně. Cena od 4 973 Kč.