Šatní skříň Puerto

Moderní šatní skříň Puerto 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Lze vybrat... více informací »
Šatní skříň Puerto
14 730 Kč
Více informací »
Moderní šatní skříň Puerto 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Lze vybrat...

Moderní šatní skříň Puerto 220 s posuvnými dveřmi. Skříň je vyrobena z kvalitních lamino materiálů o síle 16 mm. Lze vybrat z více trendy dekorů (viz varianty). U šatní skříně je možné zvolit si vnitřní vybavení, možnosti najdete v rámci volitelných variant. Nákresy možných vnitřních uspořádání naleznete také v galerii. Skříň je dodávána v demontu. Vysvětlení k volbě barevného provedení – korpus / přední plocha / pásek.

Materiál Lamino
Skříňové dveře Posuvné
Tento velmi žádaný produkt Šatní skříň Puerto najdete právě tady a teď na našich stránkách v kategorii šatní skříně. Nyní si můžete koupit další výrobky z naší sekce za super ceny! U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. má v nabídce skvělé zboží

Ve slevě výrobek Šatní skříň Puerto od známé společnosti FORLIVING s.r.o. můžete získat tady a teď v akci! Nyní pořídíte od 14 730 Kč.