Matrace ALOE senior

Matrace Aloe Senior se vyznačuje vynikající vzdušností, antidekubitním profilem a antibakteriální pěnou ALOE VERA. Díky... více informací »
Matrace ALOE senior
18 070 Kč
Více informací »
Matrace Aloe Senior se vyznačuje vynikající vzdušností, antidekubitním profilem a antibakteriální pěnou ALOE VERA. Díky...

Matrace Aloe Senior se vyznačuje vynikající vzdušností, antidekubitním profilem a antibakteriální pěnou ALOE VERA. Díky komfortní výšce 25 cm a speciálně zpevněnému boku se z matrace lehce vstává. Vhodná zejména pro alergiky a při bolestech v kříži. Matrace je vhodná pro pevný laťkový rošt nebo pevnou desku. Jádro je tvořeno taštičkovými pružinami nadstandardním systémem 1000 ks, které jsou uložené v netkané textilii. Speciálně zpevněný bok matrace pro snazší vstávání z postele. Na boční strany matrace byla použita tužší pěna vysoké objemové hustoty, pro stabilní oporu. Komfort lehacích ploch zůstal zachován. Matrace má antidekubitní prořezy, které se využívají ve zdravotníctví proti proleženinám u pacientů dlouhodobě upoutaných na lůžko. Vlastnosti: JÁDRO MATRACE je tvořeno taštičkovými pružinami – systém 1000. Vrchní profil tvoří pěna ALOE VERA, spodní pěna ALOE VERA. Potah ALOE VERA obsahuje převážně enzymy, minerální látky a aminokyseliny, které působí na pokožku a pomáhají ji čistit a regenerovat. Praní do 60 °C. Možno objednat ke všem typům matrací. Potah je prošitý s PES vláknem – gramáž 300 g/m2.

Výrobce Materasso
Typ matrace Zdravotní Hodně oblíbený produkt pořídíte v pohodě na našem webu v oblíbené sekci matrace! Vyhledejte si podobné produkty ve zmiňované sekci za příznivou cenu. Přední dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě nabízí vynikající výrobky Však to vidíte sami! To ale však není vše, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na více kvalitních produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Matrace ALOE senior originál od značky FORLIVING s.r.o. můžete najít tady teď právě levně. Právě lze objednat jen za 18 070 Kč.